Δευτέρα, 15 Ιουλίου, 2024

Επικοινωνία

  • Πλήρης Απασχόληση
  • ΕΛΛΗΝΙΚΟ

ΣΦ ΘΔΟΥΖΕΝΗΣ-Μ.ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ

Βοηθός Φαρμακοποιού ζητείται.

Αρμοδιότητες:

εκτέλεση και έλεγχος συνταγών και παρασκευή γαληνικών σκευασμάτων
παρασκευή ομοιοπαθητικών φαρμάκων
εκτέλεση συνταγών ασφαλιστικών ταμείων
παροχή συμβουλών υγείας και συμπληρωματική πρόταση συμπληρωμάτων διατροφής και παραφαρμακευτικών προϊόντων
παραγγελίες προϊόντων και έλεγχος αποθήκης
διενέργεια εμβολιασμών, ενέσεων και rapid test
Απαραίτητα Προσόντα:

Πτυχίο φαρμακοποιού – χημικού – νοσηλεύτριας-βοηθού φαρμακοποιού – κοσμετολόγου
Επιθυμητή η εργασιακή εμπειρία σε εργαστήριο φαρμακείου και εμπειρία σε παρασκευή γαληνικών σκευασμάτων και ομοιοπαθητικών φαρμάκων
Πολύ καλός χειρισμός Η/Υ και λογισμικών φαρμακείου
Γνώσεις και ευχέρεια στις πωλήσεις παραφαρμακευτικών προϊόντων
Άνεση στην επικοινωνία και με ανεπτυγμένο το πνεύμα συναδελφικότητας και συνεργασίας
Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
Παροχές:

Ανταγωνιστικές αποδοχές
Δυνατότητα εργασίας σε ένα από τα πιο απαιτητικά φαρμακεία
Δυνατότητα εξέλιξης

ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 6974551213

Επικοινωνήστε με την Επιχείρηση στο email επικοινωνίας cv47pharmacy@gmail.com